НАВІЩО ДЖЕЙН ЕЙР ПРИЇХАЛА В МАЄТОК ТОРНФІЛД

Чому Джейн Ейр приїхала до маєтку Торнфілд

Джейн Ейр прибула до маєтку Торнфілд, щоб зайняти посаду гувернантки для молодої Адель Варанс. Це рішення було зумовлене кількома факторами.

Тяжке дитинство

Джейн Ейр пережила нещасливе та принизливе дитинство у будинку своєї тітки, міс Рід. Вона зазнавала жорстокого поводження та постійних принижень, що призвело до розвитку у неї сильної волі та бажання звільнитися від пригнічення.

Шукання незалежності

Після недовгого перебування в Ловудському училищі, де вона отримала освіту та досвід роботи з дітьми, Джейн прагнула фінансової незалежності. Вона не хотіла бути тягарем для інших і вірила, що робота гувернантки забезпечить їй засоби для існування.

Пропозиція від містера Рочестера

Джейн дізналася про вакансію гувернантки у маєтку Торнфілд із оголошення в газеті. Вона відреагувала на оголошення і отримала відповідь від власника будинку, Едварда Фейрфакса Рочестера. Пропозиція включала хорошу заробітну плату, проживання та можливість виховувати розумну та здібну дитину.

Привабливість та інтрига

Можливість працювати в загадковому та відокремленому Торнфілді заінтригувала Джейн. Вона була зачарована розповідями про попередніх мешканців маєтку та вважала, що там зможе знайти тихе та спокійне життя.

Бажання залишити Ловуд

Перебування Джейн у Ловудському училищі було важким через суворі правила та постійні знущання директора, містера Брокальста. Вона прагнула покинути це місце і розпочати новий розділ у своєму житті.

Пошук романтики

Попри свою практичну натуру, Джейн таємно мріяла про романтику та любов. Вона вірила, що в Торнфілді зможе зустріти привабливого та розумного чоловіка, який допоможе їй забути про нещастя минулого.

Прибувши до маєтку Торнфілд, Джейн виявила, що там відбувалися дивні та лякаючі події. Однак вона була сповнена рішучості довести свою незалежність і знайти безпечне та постійне місце в цьому загадковому будинку.

Запитання 1: Чому Джейн Ейр приїхала в маєток Торнфілд?

Відповідь: Джейн Ейр приїхала в маєток Торнфілд як гувернантка для Аделі Варенс, сироти, яка була вихованкою містера Рочестера, власника маєтку.

Запитання 2: Хто найняв Джейн Ейр для цієї посади?

Відповідь: Місіс Ферфакс, економка в маєтку Торнфілд, найняла Джейн Ейр. Вона шукала кваліфіковану гувернантку для виховання Аделі та написала оголошення в газету, на яке відповіла Джейн.

Запитання 3: Чи знала Джейн Ейр про загадкові події в Торнфілді?

Відповідь: Ні, Джейн Ейр не знала про дивні події, що відбувалися в Торнфілді, перш ніж вона приїхала. Про них їй розповіла лише Грейс Пул, покоївка, після її прибуття.

Запитання 4: Чи мала Джейн Ейр якісь особливі мотиви, окрім роботи?

Відповідь: Ні, у Джейн Ейр не було особливих мотивів для переїзду в Торнфілд, окрім того, що їй потрібна була робота. Вона покинула попереднє місце роботи через недоброзичливу атмосферу, а робота гувернантки в Торнфілді здавалася привабливою можливістю.

Запитання 5: Чи було щось, що привабило Джейн Ейр в маєтку Торнфілд або в роботі гувернантки?

Відповідь: Джейн Ейр знайшла в маєтку Торнфілд певне задоволення. Великий маєток, мальовничий сад і спокійна атмосфера надали їй відпочинок від попереднього турбулентного життя. Крім того, вона відчувала симпатію до Аделі Варенс і хотіла надати їй підтримку та освіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *